Zumbucca

Zumbucca je slovenský výrobca celoprackových rastúcich šatkových nosičov. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na textilnú šnúrku, chrbtová opierka sa skracuje pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. Kapucňa pre dieťatko je pevná, dá sa zložiť a schovať do chrbtovej opierky.  

Bedrový pás je stredne tvrdý.   

Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič a slintáčikmi.  

 

Vyrábaný je v dvoch veľkostiach: 

Zumbucca - odporúčaný výrobcom od 4-6 týždňov do 3 rokov, my ho odporúčame od 3 mesiacov. Šírka medzi kolienkami je nastaviteľná od 27 cm do 43 cm, výška chrbtovej opierky od 32  do 44 cm.  

Zumbucca XXL - odporúčaný výrobcom od 1 roka do 3-4 rokov. Šírka medzi kolienkami je nastaviteľná od 30 cm do 48 cm, výška chrbtovej opierky od 34  do 50 cm.  

 

Okrem klasických celoprackových nosičov vyrába Zumbucca taktiež rastúci nosič bez bedrového pásu ZumbuccaOnbu, ktorý je výborný najmä na krátke presuny už chodiaceho dieťatka, nosenie počas tehotenstva, prípadne tandemové nosenie.  

Umožňuje nosenie vpredu a na chrbte. Výrobca ho odporúča pre deti, ktoré už sedia, do cca 4 rokov.  Šírka chrbtovej opierky je od 25 cm do 48 cm, výška chrbtovej opierky je od 40 cm do 55 cm. Kapucňa pre dieťatko je pevná.  

4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom