Tula

Tula  je americký výrobca ergonomických nosičov. Tula vyrába nosiče rastúce – Tula Free-to-Grow aj jednoveľkostné – Tula Standard, Tula Toddler.  

 

Tula Baby Free-to-Grow 

Tula Baby Free-to Grow  je celoprackový rastúci látkový nosič zo 100% kepru. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je možné v troch polohách a upevňuje sa na cvočky.  Výška chrbtovej opierky  je nastaviteľná pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Kapucňa pre dieťatko je odopínateľná. 

Bedrový pás je tvrdý. Na bedrovom páse je kapsička pre uschovanie drobností. 

Výrobcom je odporúčaný od narodenia, my odporúčame od 2m. Šírka medzi kolienkami je nastaviteľná od 13 cm do 38 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 28 cm do 43 cm. 

 

Tula jednoveľkostný nosič 

Tula je celoprackový jednoveľkostný látkový nosič zo 100% kepru. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Kapucňa pre dieťatko je odopínateľná. 

Bedrový pás je tvrdý. Na bedrovom páse je kapsička pre uschovanie drobností. 

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach: 

Tula Standard 

Výrobcom je odporúčaný od 7 kg dieťatka. 

Šírka chrbtovej opierky je 38 cm a výška chrbtovej opierky 39 cm. 

Tula Toddler 

Výrobcom je odporúčaný od 11 kg dieťatka a minimálne 80 cm, približne od 1,5 roka do 4 rokov. Nosnosť je testovaná až do 27 kg. Šírka chrbtovej opierky je 47 cm a výška chrbtovej opierky 44 cm. 

3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom