Rischino

Rischino je slovenský výrobca ergonomických nosičov. Rischino  vyrába nosiče rastúce šatkové – Rischino Flexible a Rischino XXL, ako aj nosiče jednoveľkostné látkové/šatkové – Rischino Štandard 

 

Rischino Flexible je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami, šírky chrbtovej opierky za krkom  a výšky chrbtovej opierky je pomocou šnúrok. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené.  Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Nosič je štandardne dodávaný so slintáčikmi.  

Bedrový pás je mäkký, extra vysoký a horizontálne bohato prešívaný. 

Výrobcom je odporúčaný od narodenia a konfekčnej veľkosti 50/56 do cca 2,5 roka a konfekčnej veľkosti 98. 

 

Rischino XXL je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je možné pomocou systému založenia polstrovania pri kolienkach s uchytením o bedrový pás. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Nosič je štandardne dodávaný so slintáčikmi.  

Bedrový pás je stredne tvrdý, ramenné popruhy sú silno polstrované pre lepšie rozloženie váhy u väčších detičiek. 

Výrobcom je odporúčaný od konfekčnej veľkosti 80 do cca 4 rokov.  

 

Rischino Štandard je celoprackový jednoveľkostný nosič vyrábaný v látkovej aj šatkovej verzií.  Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Nosič je štandardne dodávaný so slintáčikmi.  

Bedrový pás je tenší a stredne tvrdý. 

Výrobcom je odporúčaný od narodenia vďaka integrovanej novorodeneckej vložke a do konfekčnej veľkosti 86/92. Následne je možné ho používať ďalej s extendormi, ktoré sa dajú u výrobcu dokúpiť. 

 

Nosiče Rischino môžete zakúpiť  v našej kamennej predajni. O dostupnosti vzorov sa môžte informovať emailom, na našom Facebooku alebo telefonicky. 

Žiadne produkty značky Rischino sa nenašli...