LennyLamb

LennyLamb je poľský výrobca šatiek a ergonomických nosičov. V našej ponuke nájdete nosiče rastúce – LennyUp, jednoveľkostné – LennyLamb Baby, LennyLamb Toddler a nosiče bez bedrového pásu – LennyLamb Onbu. 

 

LennyLamb LennyUp 

Lenny Lamb LennyUp je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips.  Šírka chrbtovej opierky za krkom a výška chrbtovej opierky sú nastaviteľné pomocou pásoviny s brzdičkou.  Nosenie je možné vpredu  a na chrbte. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. Kapucňa pre dieťatko je odopínacia. 

Bedrový pás je mäkký. 

Nosič je výrobcom odporúčaný od narodenia do cca 2,5 rokov. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 16 cm do 42 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 30 cm do 40 cm. Na bedrovom páse je kapsička pre uschovanie drobností. 

 

LennyLamb jednoveľkostný nosič 

LennyLamb je celoprackový jednoveľkostný šatkový nosič. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Kapucňa pre dieťatko je pevná 

Bedrový pás je mäkký a prešívaný. 

 

Vyrába sa v dvoch veľkostiach: 

LennyLamb Baby 

Výrobcom je odporúčaný od minimálne 5 kg dieťatka a cca 3-4 mesiacov do 1 roka. 

Šírka chrbtovej opierky je 32-35 cm a výška chrbtovej opierky 40 cm. 

LennyLamb Toddler 

Výrobcom je odporúčaný od minimálne 6 kg dieťatka a cca 10 mesiacov do 2-3 rokov. Šírka chrbtovej opierky je 38-45 cm a výška chrbtovej opierky 48 cm. 

 

LennyLamb tiež vyrába nosič bez bedrového pásu LennyLamb Onbu, ktorý je výborný najmä na krátke presuny už chodiaceho dieťatka, nosenie počas tehotenstva, prípadne tandemové nosenie. 

Umožňuje nosenie vpredu a na chrbte. Výrobca ho odporúča pre deti, ktoré už sedia. Kapucňa pre dieťatko je pevná.  Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná na šnúrku. 

Predáva sa v dvoch veľkostiach: 

LennyLamb Onbu Standard– šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je maximálne 41 cm, výška chrbtovej opierky je 34 cm. 

LennyLamb Onbu Toddler – šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je maximálne 45 cm, výška chrbtovej opierky je 38 cm. 

Žiadne produkty značky LennyLamb sa nenašli...