Moyo

Moyo je slovenský výrobca ergonomických celoprackových rastúcich šatkových nosičov. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šatkovú šnúrku. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 
Bedrový pás je tenší, prešívaný a mäkkší.  
Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič. 

Moyo nosič je dostupný v dvoch typoch: 

  • Moyo Cross – nosič má širšie miernejšie polstrované ramenné popruhy, ktoré sú primárne určené na kríženie pre lepšie rozloženie váhy dieťatka. Je možné ich však zapnúť aj klasicky, umožňuje tak aj nosenie na chrbte.  
  • Moyo Classa – nosič ma bohatšie polstrované ramenné popruhy, ktoré sa nosia klasicky, nedajú sa krížiť.  

Vyrábaný je v dvoch veľkostiach: 

  • Moyo Cross/Class TINY – odporúčaný výrobcom od 5kg, cca 3 mesiacov do 2 rokov. Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm.  
  • Moyo Cross/Classa CLASSIC - odporúčaný výrobcom od 7kg, cca 6 mesiacov do 3 rokov. Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 32 cm do 45 cm, výška chrbtovej opierky od 38  do 48 cm. 

Okrem klasickým celoprackových nosičov vyrába Moyo taktiež rastúci nosič bez bedrového pásu MoyOnbu, ktorý je výborný najmä na krátke presuny už chodiaceho dieťatka, nosenie počas tehotenstva, prípadne tandemové nosenie. Umožňuje nosenie vpredu a na chrbte. Výrobca ho odporúča pre deti, ktoré už chodia, do cca 4 rokov. Šírka chrbtovej opierky je od 28 cm do 45 cm, výška chrbtovej opierky je od 43 cm do 54 cm. Kapucňa pre dieťatko je pevná. Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič. 

5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom