Kokadi

Kokadi je nemecký výrobca šatiek a ergonomických šatkových nosičov. V našej ponuke nájdete celoprackové nosiče Kokadi Flip a nosiče bez bedrového pásu - Kokadi Onbu.

Kokadi Flip 

Kokadi Flip je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips.  Šírka chrbtovej opierky za krkom je nastaviteľná na gumičku a gombíky pre dodatočné istenie hlavičky. Výška chrbtovej opierky nie je nastaviteľná.  Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy je možné krížiť. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič.  

Bedrový pás je tenší a tvrdší. 

Vyrábaný je v troch veľkostiach: 

Kokadi Flip Baby - odporúčaný výrobcom od narodenia do 12 mesiacov. Maximálna šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je 42 cm a výška chrbtovej opierky 34 cm.  Uchytenie ramenných popruhov je pri Kokadi Flip Baby o bedrový pás, čo znižuje tlak na chrbticu dieťatka.

Kokadi Flip Toddler - odporúčaný výrobcom od 8 mesiacov do 24 mesiacov. Maximálna šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je 47cm a výška chrbtovej opierky 38 cm.

Kokadi Flip XL  - odporúčaný výrobcom od 18 mesiacov do 30 mesiacov (max 15 kg). Maximálna šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je 52 cm a výška chrbtovej opierky 43 cm.  

 

Kokadi tiež vyrába nosič bez bedrového pásu Kokadi Onbu, ktorý je výborný najmä na krátke presuny už chodiaceho dieťatka, nosenie počas tehotenstva, prípadne tandemové nosenie. 

Umožňuje nosenie vpredu a na chrbte. Výrobca ho odporúča pre deti, ktoré už dobre sedia. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Predáva sa v dvoch veľkostiach: 

Kokadi Onbu Toddler – vhodné pre deti od cca 1 roka do 2 rokov. 

Kokadi Onbu XL – vhodné pre deti staršie ako 2 roky  

9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom