Fidella

Fidella je nemecký výrobca šatiek a ergonomických šatkových nosičov. Fidella vyrába nosiče celoprackové rastúce – Fidella Fusion, nosiče viazacie rastúce – Fidella Flytai a nosiče bez bedrového pásu – Fidella Onbuhimo. 

V našej ponuke skladom nájdete celoprackové nosiče Fidella Fusion, FIyTai a Onbuhimo Vám môžeme kedykoľvek objednať.

Fidella Fusion 

Fidella Fusion je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami, šírky chrbtovej opierky za krkom a výšky chrbtovej opierky sú na šnúrky.  Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Bedrový pás je veľmi mäkký. 

Vyrábaný je v dvoch veľkostiach: 

Fidella Fusion Baby Size - odporúčaný výrobcom od narodenia - od konfekčnej veľkosti 56 do 74 cm. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 14 cm do 39 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 26 cm do 35 cm. 

Fidella Fusion Toddler Size - odporúčaný výrobcom od 3 mesiacov - od konfekčnej veľkosti 74 do 98 cm. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 14 cm do 45 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 31 cm do 43 cm. Fidella Fusion Toddler má nosnosť testovanú do 15 kg. 

Fidella Fusion Toddler je tiež vyrábaný vo verzií Fidella Fusion Toddler 2.0, ktorá má nosnosť testovanú až do 30 kg a výrobca ju odporúča až do 40 mesiacov. Odlišuje sa najmä silnejším polstrovaním ramenných popruhov a odlišnou prackou na bedrovom páse, ktorá má zámok a umožňuje doťahovanie v oboch smeroch.  

 

Fidella FlyTai 

Fidella Fusion je viazací rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami, šírky chrbtovej opierky za krkom a výšky chrbtovej opierky sú na šnúrky.  Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Bedrový pás je veľmi mäkký. 

Vyrábaný je v troch veľkostiach: 

Fidella FlyTai Baby Size - odporúčaný výrobcom od narodenia - od konfekčnej veľkosti 56 do 80 cm. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 11 cm do 37 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 26 cm do 36 cm. 

Fidella Flytai New Size - odporúčaný výrobcom od 3 mesiacov - od konfekčnej veľkosti 74 do 104 cm. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 11 cm do 45 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 30 cm do 48 cm. 

Fidella FlyTai Toddler Size - odporúčaný výrobcom od 5 mesiacov - od konfekčnej veľkosti 80 do 104 cm. Šírka  chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 24 cm do 45 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 33 cm do 48 cm.  

 

Fidella tiež vyrába rastúci nosič bez bedrového pásu Fidella Onbuhimo, ktorý je výborný najmä na krátke presuny už chodiaceho dieťatka, nosenie počas tehotenstva, prípadne tandemové nosenie. 

Umožňuje nosenie na chrbte. Výrobca ho odporúča pre deti, ktoré už sedia a majú minimálne 80 cm. Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 15 cm do 50 cm. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná od 30 cm do 45 cm. 

Fidella Onbuhimo je tiež vyrábané vo verzií Fidella Onbuhimo V2, ktorá sa odlišuje najmä silnejším polstrovaním ramenných popruhov. 

3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom