Poradenstvo

Pomôžeme Vám vybrať ten správny nosič pre vás a vaše dieťatko.

 

 

AKO TO FUNGUJE?

Zarezervujete si termín na poradenstvo cez Reservio. Porozprávame sa o Vašich potrebách a navrhneme Vám vhodné nosiace pomôcky, ktoré si priamo u nás vyskúšate so špeciálnou manipulačnou bábikou a následne s Vaším dieťatkom.

Pomôžeme Vám vyznať sa v množstve ergonomických nosičov na trhu a vybrať ten správny nosič práve pre Vás. Rôzne značky a typy nosičov sa odlišujú vlastnosťami, ktoré priamo ovplyvňujú Vaše pohodlie pri nosení: napríklad materiál, tvrdosť a tvar bedrového pásu, polstrovanie či šírka ramenných popruhov, spôsob nastavovania a mnohé iné.

Vybraný nosič či šatku si môžete podľa dostupnosti požičať, objednať či priamo zakúpiť a nastavíme ho na Vás a Vaše dieťatko. Nastavenie už máte u nás kedykoľvek zadarmo.

 

 

PREČO U NÁS?

Môžte si u nás vyskúšať a požičať takmer 100 ergonomických nosičov rôznych značiek a veľkostí. 

Nosením žijeme a nosiče sú našou vášňou. Všetky nosiče sme si samy odskúšali, poznáme ich výhody a nevýhody a ušetríme Vám čas s výberom. Poradia Vám  skúsené certifikované poradkyne. Prečítajte si o nás tu.

Neustále rozširujeme skladové zásoby, aby ste si vybraný nosič či šatku mohli priamo zakúpiť a čím skôr sa tešiť zo spoločnej blízkosti.

  

 

KOĽKO TO STOJÍ?

Poradenstvo pri výbere ergonomického nosiča stojí 20 eur, ak si však u nás vyberiete nosič  z ponuky skladom, za poradenstvo neplatíte.

Ak chcete vyskúšať len konkrétny nosič pred kúpou, toto je samozrejme možné bezplatne, bez kúpy Vás poprosíme o jednorázový poplatok 5 eur. 

Nosiče zakúpené u nás Vám nastavíme kedykoľvek bezplatne - kontaktujte nás prosím a dohodneme si termín.

   

Rady Vám samozrejme pomôžeme s výberom bezplatne i na diaľku, napíšte nám email, či správu na Facebooku s Vašimi otázkami či požiadavkami. Sme tu pre Vás.