Poradenstvo

Pomôžeme Vám vybrať ten správny nosič pre vás a vaše dieťatko.

 

 

AKÉ SLUŽBY PONÚKAME?

Naučíme Vás viazať šatku aj s tým najmenším bábätkom, či kľudne už počas tehotenstva, aby ste sa mohli nosiť od prvého dňa a dokonca ukážeme, ako si šatkou môžete podoprieť bruško a urobiť si pohodlie už v očakávaní.

Pomôžeme Vám vyznať sa v množstve ergonomických nosičov na trhu a vybrať ten správny nosič práve pre Vás. Rôzne značky a typy nosičov sa odlišujú vlastnosťami, ktoré priamo ovplyvňujú Vaše pohodlie pri nosení: napríklad materiál, tvrdosť a tvar bedrového pásu, polstrovanie či šírka ramenných popruhov, spôsob nastavovania a mnohé iné.

Poradíme Vám s akoukoľvek otázkou týkajúcou sa nosenia, či už sa to týka konkrétnej nosiacej pomôcky, oblečenia na nosenie, či problému, s ktorým sa pri nosení pasujete.

 

 

PREČO U NÁS?

Môžte si u nás vyskúšať a požičať takmer 140 ergonomických nosičov rôznych značiek a veľkostí. Zoznam nájdete tu.

Nosením žijeme a nosiče sú našou vášňou. Všetky nosiče sme si samy odskúšali, poznáme ich výhody a nevýhody a ušetríme Vám čas s výberom. Poradia Vám skúsené certifikované poradkyne. Prečítajte si o nás tu.

Neustále rozširujeme skladové zásoby, aby ste si vybraný nosič či šatku mohli priamo zakúpiť a čím skôr sa tešiť zo spoločnej blízkosti.

 

 

AKO TO FUNGUJE?

Zarezervujete si termín na poradenstvo cez Reservio alebo jednoducho príďte počas našich otváracích hodín. Rezervácia nám však pomôže uistiť sa, že budete mať plnú pozornosť jednej z našich poradkýň.

 

Porozprávame sa o Vašich potrebách a navrhneme Vám vhodné nosiace pomôcky, ktoré si priamo u nás vyskúšate so špeciálnou manipulačnou bábikou a následne s Vaším dieťatkom.

 

 

KOĽKO TO STOJÍ?

Poradenstvo pri výbere ergonomického nosiča, či učenie základných úvazov so šatkou stoja 20 eur. Ak si však u nás vyberiete nosič či šatku z ponuky skladom, za poradenstvo neplatíte.

Ak chcete vyskúšať len konkrétny nosič pred kúpou, toto je samozrejme možné bezplatne, bez kúpy Vás poprosíme o jednorázový poplatok 5 eur. 

Ak už svoj ergonomický nosič máte a potrebujete pomoc s nastavením, zastavte sa u nás a rady Vám ho nastavíme za 5 eur za každých začatých 15 minút poradenstva. Nosiče zakúpené u nás Vám nastavíme kedykoľvek bezplatne.

 

  

V prípade, že do našej predajne nemôžete prísť osobne, rady Vám samozrejme pomôžeme s výberom bezplatne, napíšte nám email, či správu na Facebooku.