Keď sa teplota vzduchu šplhá do výšok, ktoré pre úspešné prežitie dňa vyžadujú zapnutú klímu alebo aspoň dokorán otvorenú mrazničku (nie, to druhé prosím neskúšajte, asi by vás následne mrazilo aj pri účte za elektrinu :-D), je čas začať sa zamýšľať, ako veľké teplá s nosenčekom zvládnuť čo najpohodovejšie.

Bolí vás chrbát a myslíte si, že to súvisí s nosením? Pozrime sa na to, ako môžeme vašim bolestiam pomôcť;) Ak vás bolí chrbtica, najčastejšie sa za tým skrýva jeden z týchto dôvodov:

Kým je vonku príjemne teplo, nosenie je náramne jednoduché. Bábo šup do šatky či nosiča, obuť sa, ísť von. Veľmi praktické.
No teplé dni sa chýlia ku koncu a s ochladením prichádza otázka, ako obliekať dieťa a seba, keď nosíme v chladnejšom počasí. Našťastie je to tiež jednoduché.

V prvom rade vám chceme srdečne zablahoželať k bábätku a k rozhodnutiu nosiť svojho drobčeka už od prvých dní či týždňov na tomto svete. Nosenie dieťatka je skutočne úžasným pomocníkom, ktorý nám aj bábätku dokáže uľahčiť a spríjemniť nielen začiatok nášho spoločného fungovania. Je dokonalým pokračovaním láskyplného vzťahu a puta, ktoré ste si s...