Ergobaby Adapt Hello Kitty Play Time

€149
Na objednávku 2-5 dní

Látkový rastúci nosič výrobcom odporúčaný od narodenia, my odporúčame od 6-8 týždňov. Nosič má nastaviteľnú šírku chrbtovej opierky medzi kolienkami. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ergobaby Adapt je celoprackový rastúci látkový nosič zo 100% bavlny. Výrobcom je odporúčaný od narodenia, my odporúčame od 6-8 týždňov, použiteľný je približne do konfekčnej veľkosti dieťatka 80. 

Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je možné v troch polohách a upevňuje sa na suchý zips.  Výška chrbtovej opierky nie je nastaviteľná, ale dá sa prispôsobiť pomocou skladacej polstrovanej podpierky hlavy a krku dieťatka.

Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. 

Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. 

Kapucňa pre dieťatko je pevná. 

Bedrový pás je špecificky delený na dve časti - hlavná časť a polstrovanie vzadu pod sponou a je tvrdý. 

NÁŠ TIP: Hľadáte nosič, ktorého správneho nastavenia sa nemusíte absolútne obávať? Ktorý ma prepracované detaily, kvalitné komponenty a jednoduchý dizajn, ktorý sa hodí ku všetkému? Potom môže byť práve Ergobaby Adapt ten správny nosič pre vás. Po tomto nosiči často siahajú novopečení nosiaci oteckovia. A že im sekne:-)

 

POPIS OD VÝROBCU:


Jedinečný ergonomický & komfortný rastúci nosič.

Unikátny nosič od prvých dní života novorodenca až k batoľaťu a to bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky!

Počas nosenia prežívame v prítomnosti našich detí magické okamihy: nachádzame sa vo vzájomnej blízkosti, cítime sa prepojený a spolucítime v symfóniu citu, vďaka ktorému vzniká celoživotné puto a veľká láska. Značka Ergobaby zaviedla už desaťročný zlatý štandard komfortu & ergonómie s víťazne–ocenenými ergonomickými nosičmi jemných rysov, elegantného dizajnu.

Prvý unikátny nosič budúcej generácie, ergonomickej dokonalosti a komfortu Ergobaby Adapt ponúka komfort a ergonómiu nosiča, ktorý sa ľahko prispôsobuje rastúcemu dieťatku a rastie spolu s ním od novorodenca až k batoľaťu a to bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky „Heart2Heart™ - infant insert“. Je nastaviteľný pre obdobie: 0-3mesiace | 3-9 mesiacov | 9-48 mesiacov. Ponúka veľmi jednoduché použitie pre novorodencov i väčšie už chodiace deti (3,2 do 20 kilogramov).

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá, umožňuje nosenie v troch polohách - vpredu, vzadu (na chrbte) a na boku. Opora hlavičky novorodenca je zaistená perfektnou konštrukciou nosiča. Nosič Ergobaby Adapt je inovatívny ergonomický nosič, ktorý prináša tie najlepšie vlastnosti rodičom a ich deťom. Vďaka hlbokému sedeniu, ktoré je postupne s rastúcim dieťatkom nastaviteľné nosič Ergobaby Adapt napodobňuje polohu dieťatka v lone matky pred narodením. Podporuje ergonomicky správnu polohu sedu, správny rast detských bedier, panvy, chrbtice a to všetko v spolupráci s medzinárodným inštitútom dysplázie bedrového kĺbu.

Popruhy sú špeciálne bohato polstrované s možnosťou prekríženia na chrbte pre ľahké nastavenie nosiča. Extra polstrované ramenné popruhy a široký bedrový pás s bedrovou opierkou ponúkajú novú úroveň pohodlia pre rodičov, ktorí sa aj pri dlhodobom nosení cítia komfortne. Nositelia budú milovať nový pás s dvojitou úpravou a s extra bedrovou podporou prinášajúcou novú úroveň pokroku komfortu rodičom pre dlhodobé pohodlie pri nosení. Hmotnosť dieťatka je rovnomerne rozdelená medzi obe ramená a boky rodiča, nezaťažuje tak chrbticu dieťatka ani rodiča preto je nosič taký pohodlný a komfortný.

Nosič je vyrobený z prémiovej 100 % bavlny s nastaviteľnými popruhmi s vysokou hustotou polstrovania. Vhodné pre bežné denné nosenie v meste aj prírode , ideálna voľba , ako si užiť každodenné dobrodružstvo s Vaším dieťaťom bez kočíka. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu.

V stále rastúcej ponuke produktov vytvorených na naplnenie všetkých potrieb, ktoré v čase starostlivosti o deti majú nielen mami, ale aj otcovia, je nám nesmiernou radosťou fakt, že Ergobaby prechádza týmito nekonečne sladkými dňami, mesiacmi a rokmi spolu s vami.


Vlastnosti nosiča Ergobaby Adapt:

- ergonomická konštrukcia sedadla, ktorá sa postupne prispôsobuje rastúcemu dieťaťu od novorodenca k batoľaťu (3,2-20Kg). Dieťa sedí v ergonomickom spead-drepe, prirodzená poloha "tvar M" v každej fáze a polohe nosenia
- ľahko použiteľné už od narodenia bez nutnosti novorodeneckej vložky Heart2Heart ™
- pohodlný dizajn pre dieťa i rodičov, váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi ramená a boky rodičia
- extra polstrované pohodlné ramenné popruhy s možnosťou prekríženia - dokonale sa prispôsobia aj drobným mamičkám a tým, ktorí ocenia jednoduchú manipuláciu na prednej strane nosiča (nastaviteľné popruhy od 73cm - 124cm)
- podporuje správnu polohu sedu, podporuje správny rast detských bedier, panvy, chrbtice
- polstrovaná skladacia podpora hlavy a krku bábätka
- 3 pozície - možnosť nosenia na bruchu, na chrbte a na boku
- bedrová opierka a široký bedrový pás (obvod bedrového pásu - rozsah 66-140cm) umožňujú nosiť dieťa pohodlne vysokým aj malým rodičom a je dieťatko je tak blízko vášho srdca, že ho môžete pobozkať.
- dvojité nastavovanie bedrového pásu pre jednoduché uťahovanie nosiča
- integrovaná kapucňa na spanie, 100% bavlnený popelín s elastickým lemom, podopiera hlavičku dieťatka počas spánku a chráni ho pred slnkom (UPF 50+) a vetrom.
- dojčenie v súkromí priamo v nosiči - pri polohe na boku a s integrovanou kapucňou máte túto jedinečnú možnosť
- spony testované v prísnych spotrebiteľských testoch
- zosilnené švy na celej textílii
- vystužené vnútorné spoje v miestach s vyššou záťažou
- pranie v práčke: perte na šetrný cyklus s jemným pracím prostriedkom šetrným k farbám do 30 °. Sušte na vzduchu.
- materiál nosiča: 100% prémiová bavlna
- váha nosiča: 600 gramov

Certifikáty:

- v súlade s CPSI ( Zákon o bezpečnosti spotrebiteľských výrobkov)
- bezpečnostný certifikát JPMA : spĺňa bezpečnostné štandardy ASTM F2236
- test bezpečnostných praciek : SGS
- Nosič ADAPT bol uznaný Medzinárodným inštitútom dysplázie bedrového kĺbu ako produkt pre " zdravé bedrá".

Nosiče Ergobaby sú pohodlné , ergonomické a bezpečné.

Dodatočné parametre

Kategória: Ergobaby Adapt
Typ: Plnoprackový
Nastaviteľnosť: Rastúci
Materiál: Látkový
Kríženie ramenných popruhov: Áno
Vhodný od narodenia (3,5 kg): Áno

Ergobaby Adapt - Kríženie ramenných popruhov

Ergobaby Adapt - Nastavenie nosiča

Ergobaby Adapt - Nosenie na boku

Ergobaby Adapt - Nosenie na chrbte

Ergobaby Adapt - Nosenie vpredu (s rovnými ramennými popruhmi)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.