Moyo Tandem LL Basic Pearl Line (tiny/tiny)

Akcia
Značka: Moyo
€210 –17 %
Moyo Tandem LL Basic Pearl Line (tiny/tiny)
€210 –17 % €175
Skladom

Šatkový rastúci nosič slovenskej ručnej výroby vhodný od cca 3 mesiacov do 2 rokov dieťaťa, určený pre nosenie dvojičiek alebo dvoch rôzne starých detí, jedno dieťatko je vpredu, druhé na chrbte. Nosič má nastaviteľnú šírku aj výšku chrbtovej opierky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moyo Tandem je celoprackový rastúci šatkový nosič určený na nosenie dvojičiek, prípadne aj dvoch rôzne starých detí. Je možné ho nosiť aj ako samostatný nosič pre jedno dieťa, keďže druhý nosič sa naň naklikáva. V tejto verzií sú oba nosiče vo veľkosti Tiny, vhodnej od cca 3 mesiacov do 2 rokov. Na chrbte sa odporúča nosiť dieťa  v nosiči, až keď samostatne sedí.

Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šatkovú šnúrku. Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm.  

Kapucňa pre dieťatko je odopínacia. 

Bedrový pás je tenší, prešívaný a mäkkší.  

Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič a dvomi setmi slintáčikov. 

Tento nosič je vyrobený zo šatky LennyLamb Basic Line Pearl, 100% bavlna

NÁŠ TIP: Nosiť dve detičky naraz je niekedy proste nevyhnutnosť. Moyo Tandem vám ponúka pohodlné a praktické nosenie dvoch nosenčekov naraz v dvoch navzájom prepojených a kompatibilných rastúcich nosičoch. Využívať ho však môžete aj ako samostatný klasický rastúci "single" nosič.  

 

POPIS OD VÝROBCU:

Rastúci ergonomický nosič, ktorého hlavným znakom je možnosť nosenia dvojičiek, či dvoch rôzne starých detí.

Nosič sa zapína ako jeden a naň je možno nakliknutím upnúť druhý nosič.Jeden z nosičov sa dá nosiť aj samostne, alebo sa na jeho popruhy pomocou praciek pripne druhý nosič. 

Nosič je plne nastaviteľný, po výške aj šírke chrbta, a je vhodný pre vekové rozpätie cca od 2-3 mesiacov do 3 rokov (podľa zvolenej veľkosti chrbtovej opierky). Na chrbte sa odporúča nosiť dieťa  v nosiči, až keď samostatne sedí.

K nosiču je možné ušiť slintáky, kapsičku na bedrový pás, náhradnú kapucňu (s mašlou, uškami), vankúšik na predĺženie bedrového pásu.

V prípade nosenia dvoch rôzne starých detí, je možné vyhotoviť nosič s dvomi rôznymi veľkosťami opierok (zadná opierka vo veľkosti Classic a predná vo veľkosti Tiny).

Bedrový pás: Minimálna dĺžka na stiahnutie bedrového pásu 60cm. Maximálna dĺžka 130cm. Pozn.: Maximálnu dĺžku bedrového pásu je možné po dohode upraviť.

Fixačná kapucňa: Rozmer 30 x 30 – veľkosť sa dá upraviť pomocou gumičiek.

Nosič posielame opratý a ožehlený, môžete ho hneď používať. Nosič odporúčame prať ručne alebo v práčke na šetrnom programe, s nízkymi otáčkami odstreďovania. Používajte pracie gély bez optických rozjasňovačov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: E-SHOP
Typ: Plnoprackový
Nastaviteľnosť: Rastúci
Materiál: Šatkový
Kríženie ramenných popruhov: Nie
Vhodný od narodenia (3,5 kg): Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.