Moyo Cross Tiny Sensimo Babyhorses Glitter

Akcia
Značka: Moyo
€159 –21 %
Moyo Cross Tiny Sensimo Babyhorses Glitter
€159 –21 % €125
Skladom

Šatkový rastúci nosič slovenskej ručnej výroby vhodný od 5kg / cca 3 mesiacov do 2 rokov dieťaťa so širokými ramennými popruhmi určenými primárne na kríženie. Nosič má nastaviteľnú šírku aj výšku chrbtovej opierky. Nosenie je možné vpredu a na chrbte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moyo Cross Tiny je celoprackový rastúci šatkový nosič, odporúčaný výrobcom od 5kg, cca 3 mesiacov do 2 rokov.

Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šatkovú šnúrku. Šírka chrbtovej opierky medzi kolienkami je nastaviteľná od 28 cm do 41 cm, výška chrbtovej opierky od 35 cm do 45 cm.  

Moyo Cross má širšie miernejšie polstrované ramenné popruhy, ktoré sú primárne určené na kríženie pre lepšie rozloženie váhy dieťatka. Je možné ich však zapnúť aj klasicky. 

Nosenie je možné vpredu a na chrbte.

Kapucňa pre dieťatko je odopínacia.  

Bedrový pás je tenší, prešívaný a mäkkší.  

Nosič je štandardne dodávaný s vreckom na nosič slintáčikmi. 

NÁŠ TIP: Milujeme slovenské nosiče! A na tom majú nemalú zásluhu aj nosiče Moyo, ktoré sú známe svojou pohodlnosťou a jednoduchým intuitívnym nastavením. Bedrový pás, ktorý sa krásne prispôsobí postave a výber z dvoch typov ramenných popruhov sú ďalším skvelým dôvodom, prečo je tento nosič taký populárny.  

 

POPIS OD VÝROBCU:

Rastúci ergonomický nosič, ktorého hlavným znakom sú široké ramenné popruhy. Tieto popruhy sa pri nosení vpredu zapínajú na chrbte do kríža.

Kríženie ramenných popruhov na chrbte spôsobí lepšie rozloženie váhy na väčšej ploche ramien a chrbta, a tým robí nosenie veľmi pohodlné.

Moyo Cross je nosič určený primárne na nosenie vpredu ( prípadne na boku ), avšak dá sa použiť aj na nosenie na chrbte. V tomto prípade sa popruhy zapínajú rovno.

Bedrový pás: Minimálna dĺžka na stiahnutie bedrového pásu 60cm. Maximálna dĺžka 130cm. Pozn.: Maximálnu dĺžku bedrového pásu je možné po dohode upraviť.

Fixačná kapucňa: Rozmer 30 x 30 – veľkosť sa dá upraviť pomocou gumičiek.

Nosič posielame opratý a ožehlený, môžete ho hneď používať. Nosič odporúčame prať ručne alebo v práčke na šetrnom programe, s nízkymi otáčkami odstreďovania. Používajte pracie gély bez optických rozjasňovačov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: E-SHOP
Typ: Plnoprackový
Nastaviteľnosť: Rastúci
Materiál: Šatkový
Kríženie ramenných popruhov: Áno
Vhodný od narodenia (3,5 kg): Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.