Kto stojí za značkou Go Bimbi?

Od založenia iCarry sa naša ponuka sústredila najmä na nosiče lokálne, slovenské a české. Jednak sme sa rokmi skúšania presvedčili, že kvalita lokálnej výroby je na svetovej úrovni, jednak vždy rady podporíme značky, za ktorými stoja ľudia, ktorí produkt tvoria s láskou v malom a skutočne precízne s dôrazom na detaily. V našej ponuke teda nemohli chýbať nádherné nosiče Go Bimbi: https://www.icarry.sk/nosice-s-bedrovym-pasom:bimbi/

Vedeli ste, že Go Bimbi nosič vlastní aj sama pani Dúhovka - jedna z najznámejších “nosníc” a poradkýň na svete Wrap you in love? ;)

A teda poďme k podstate! Kto tvorí tieto nádherné nosiče?

Za značkou Go Bimbi stojí mladučkááá Bronislava Froncová, ktorá žije na strednom Slovensku a ktorá toho už v 27 rokoch dosiahla mnoho!
Je maminou troch krásnych detí a vybudovala vlastnú úspešnú značku Go Bimbi. Tak sme jej položili pár otázok: 

⭐️Čo bolo pred deťmi?
Broňa: venovala som sa športovej streľbe a strieľala národnú ligu. Okrem iného som získala 1. miesto na majstrovstvách Slovenska, potom aj 2. miesto, som niekoľkonásobná majsterka kraja a okresu a mám ešte zopár ďalších medajlových umiestnení. So streľbou som skončila, keď som v 18ke odišla na 10 mesiacov študovať do USA, kde som zmaturovala a išla na výšku.

⭐️️Čo si študovala?
Broňa: Mám dokončeného bakalára z výživy ľudí, ale vzhľadom na to, že som sa našla v niečom úplne inom, ďalej som nepokračovala.

⭐️Ako si sa dostala k noseniu?
Broňa: Noseniu som naplno prepadla 7 mesiacov po narodení vlastnej dcéry. Do tej doby to bolo extrémne spavé bábätko, no zlom nastal cca po pol roku, kedy prestala akceptovať kočík, zle spávala, mala časté bolesti bruška...⭐️Ako vznikla tvoja vlastná značka?
Broňa: Kvôli dlhému letu na dovolenku som si ušila vlastný nosiča teraz som tu a spovedáte ma:D Sú to 3 roky, čo podnikám a som vlastne mama 3 detí, ktorá nikdy reálne na žiadnej materskej nebola. Nosiče si od úplneho začiatku prešli viacerými zmenami, no odkedy prešli certifikáciou, nič sa nezmenilo, to bol rok 2016.

⭐️️Tvoja značka sa nedávno premenovala...
Broňa: prvotný názov a logo prešlo pred pár mesiacmi rebrandingom, ostalo slovo Bimbi, pod ktorým ľudia značku spoznávali a pred to pribudlo slovko Go - Go Bimbi. Evokuje to pohyb. Presne na to sú samotné nosiče určené - aby mamičky mohli ďalej pokračovať vo svojom aktívnom živote spolu s dieťaťom hneď od začiatku.

⭐️A nedalo sa nevšimnúť si, že aj tvoje portfólio sa rozšírilo...
Broňa: Je tomu iba niekoľko dní, čo uzreli svetlo sveta moje vlastné tkané šatky na nosenie detí a mám z toho ohromnú radosť. Vnímam to tak, že to asi malo prísť práve teraz a nakoplo ma to makať ešte viac a prinášať nové funkčné veci do nosiaceho sveta. Odteraz už Go Bimbi nosiče budú šité len z týchto šatiek. Šatky sú zo 100% biobavlny a momentálne sú dostupné tri vzory, ktoré som vytvorila v spolupráci s mladou talentovanou študentkou dizajnu.

⭐️ Ako sa ti darí zladiť prácu so starostlivosťou o tri detičky a o domácnosť? 
Broňa: Ja som písala bakalárku popri tom ako malá 3 mesačná Mia spala v postieľke. Po jej narodení som odštátnicovala a mala asi 2 mesiace prázdniny:D Potom som začala vyrábať nosiče, takže po škole bola moja prvá práca to, čo robím dodnes. Na začiatku som ťahala iba nočné, takže dieťa išlo večer spať a ja makať. Pamätám si ako mi suseda písala: "Zasa si svietila ráno o 6, keď sa manžel vracal z práce!???" :D Áno, fungovala som takto.

Samozrejme, pri jednom dieťati si môžete dovoliť pospať počas dňa spolu s ním. Po narodení druhého išiel druhorodený deň po príchode z pôrodnice v šatke so mnou rovno do dielne, kde pobehovala ešte aj staršia dcéra. Vtedy som zamestnávala pani na výpomoc. 

Po čase šla dcéra do škôlky, stredný podrástol a narodilo sa tretie dieťa. Teraz fungujeme tak, že dcéra je v škôlke, so stredným je starká a s najmladším som ja. Dcéra sa vracia zo škôlky, druhé dieťa sa budí a sme spolu do večera. 

Telku doma máme, ale veľmi nemám čas ju sledovať, príde mi to ako strata času, keď na mňa čakajú veci ohľadne e-shopu, objednávky, dodávatelia...

⭐️ Čo ťa v práci posúva ďalej? 
Broňa: Snažím sa aj vzdelávať buď ohľadne spôsobu výroby, možnosti použitia nových materiálov alebo v rámci nosenia, tak keď to čas dovolí, odcestujem na nejakú zaujímavú konferenciu, kde prednášajú rôzni odborníci, ktorí sa na nosenie nepozerajú len z hľadiska nosiaceho rodiča, ale aj z pohľadu fyzika, lekára, či psychológa. Takto nadobu
dnete aj vy trošku iný pohľad, keď zistíte, z akých rôznych pohľadov sa dá nosenie vnímať a že naozaj tomu odborníci venujú čas a robia výskumy:)  

⭐️ A čo víkendy? 
Broňa: Víkendy trávime s deťmi, aj keď si pamätám, že niektoré museli byť aj pracovné. Asi najlepšie by Vám o tom vedel porozprávať Tomáš, aké je to žiť s podnikateľkou, ak k tomu máte ešte aj tri malé deti... Ale možno sa to časom zlepší, keď aj to najmenšie pôjde do škôlky a nepribudne k nemu náhodou aj štvrté.

⭐️ Neuvažovala si, že by si časť práce delegovala alebo zamestnala niekoho?

Broňa: Mnohí sa ma pýtajú, či by nebolo lepšie niekoho zamestnať. Skúsila som to.  Ale ani to, že je niekto vyučený krajčír a má 30-ročné skúsenosti nezaručí, že jeho práca bude stopercentná a ja hľadám práve takých ľudí. Aby vedeli, na čom pracujú, prečo to vyrábame a aby do nosičov odovzdávali aj oni kúsok svojho srdca, tak ako ja. To je to, čo ma stále odlišuje od konkurencie. 

Mohla by som to šupnúť nejakej externej firme, kde tých zamestnancov nebudem vidieť, nie ešte to, aby som ich poznala po mene, touto cestou sa ja ale uberať nechcem. 

Verím, že keď bude správny čas, tak sa mi do života pripletú tí správni ľudia a ja budem môcť bez obáv vypustiť do sveta výrobok mojej značky, aj keď som ho už reálne nevyrobila vlastnými rukami.

⭐️Čo by si ešte chcela odkázať iným maminám, ktoré uvažujú nad vlastným podnikaním?;)
Broňa: Mamičkám na materskej by som chcela odkázať, že ak máte nejaký sen, tak na tom začnite pracovať teraz, nie za mesiac, za rok, lebo tak ako vy, možno o tom rozmýšľajú aj desiatky iných žien a keď sa pozriete spätne, kde ste už mohli byť vy dnes, keby ste to neodkladali? Máš nápad, tak ho zrealizuj:) Aj na Slovensku sa dá začať z ničoho, len to chce veľa odhodlania a veľkú dávku vytrvalosti. Som dôkazom toho, že aj s malými deťmi sa dajú plniť sny a budovať vlastnú značku a nemusíte byť práve manželka milionára. 

 

Niečo stručne o nosičoch Go Bimbi: 

V ponuke nájdete nosiče Go Bimbi v dvoch veľkostiach:

Mini - vhodné od cca 1-2 mesiacov podľa veľkosti dieťatka do 1,5 roka, čiže výborne pokryjú najintenzívnejšie nosiace obdobie
Maxi - vhodné od 9kg, pri väčších deťoch môžu sadnúť už okolo 6m, priemerne však sedia od 9-12m, vydržia do 2,5-3 rokov.
 
Sú to šatkové rastúce nosiče, ktoré sa dieťatku prispôsobujú plynulým nastavením - šírka medzi nožičkami sa nastavuje na šnúrky, výška chrbtovej opierky pomocou pásoviny s prackou, nastavujú sa jednoducho a intuitívne.
 
Bedrový pás je stredne pevný a dostatočne široký pre poskytovanie ideálnej opory vašej chrbtici. Dá sa prispoôsobiť na útlejšie aj širšie postavy.
 
Ramenné popruhy sú príjemne polstrované a umožňujú kríženie.
 
Ku každému nosiču dostanete v cene aj obojstranné šatkové slintáčiky a kapsičku, ktorú si môžete pripnúť na pás a použiť na drobnosti, ktoré potrebujete vždy so sebou.
 
A čo je na nezaplatenie - každý nosič je šitý vlastnoručne jeho autorkou a kontrolovaný do posledného detailu. Dostane sa vám domov precízna práca, kvalitné šitie a veľa veľa lásky❤
Nech sa páči, ponuka nosičov Go Bimbi: https://www.icarry.sk/nosice-s-bedrovym-pasom:bimbi/